Okenní folie

OKENNÍ  FÓLIE
protisluneční * ochranné * bezpečnostní * privátní

PROTISLUNČNÍ FÓLIE

-snížení teploty v interiéru
-účinný UV filtr (zabraňuje blednutí interiéru)
-nový design
-snížení nákladu na klimatizaci
-větší soukromí
-přijemnější pobyt pro domácí mazlíčky
-omezení průhledu do vašeho obydlí
-snížení rizika vykradení
-zmenšení rizika poranění střepy
-zvýšení hodnoty nemovitosti

Recenze na Novinky.cz

www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/235752-reflexni-folie-chrani-pred-sluncem-i-rozbitim-skla.html

 

OCHRANNÉ a BEZPEČNOSTNÍ

Sklo je velmi křehké a snadno se rozbije. Je důležité zajistit skleněné plochy dříve, než dojde k nějakému zranění. Pomoci čirých polyesterových okenních fólií můžeme velmi účinně eliminovat rizika, která mohou hrozit při poškození skleněné plochy nebo při pokusu o nežádoucí průnik skrze skleněnou plochu.

- 100 mikronu - ideální pro skla v koupelně, interiérové skleněné příčky nebo prosklené dveře doma nebo v kanceláři. Pevnostní kategorie 2B2.

- 175 mikronu - pro použití v více frekventovaných prostorách, kde je očekávána větší intenzita nárazů (sportovní centra, obchodní centra, školy apod.) Pevnostní kategorie 1B1.

- 300 mikronu - zabezpečení skleněných ploch proti násilnému vniknutí osob při kriminalitě a vandalismu. Pevnostní kategorie P1A a P2A.
 

PRIVÁTNÍ

Máte nedostatek soukromí? Nabízíme pískovanou folii. Tato folie je imitací leptaného skla. Pro skleněné plochy a okna u kterých je třeba zajistit neprůhlednost, avšak při zachování prostupu světla. Příklady použití. Prosklené dveře bytů a kanceláří, prosklené stěny nebo stropy bank, nemocnic, sportovních hal, kanceláří, obchodů, sociálních zařízení...